Twój Bf 109 G w skali 1 : 12 jest
doskonałym odwzorowaniem tego legendarnego myśliwca. Model ma mnóstwo autentycznych detali zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Trójłopatowe śmigło Twojego Bf 109 G ma średnicę 188 mm. Tak jak oryginał wykonano je z metalu.

Rozpiętość skrzydeł Twojego modelu wynosi ok. 821 mm, długość – 752 mm. Całkowita wysokość, z uwzględnieniem śmigła, wynosi 285 mm.

Wszystkie Bf 109 G wyposażono w dwa karabiny maszynowe MG 131, montowane nad silnikiem. Lokalizacja tej ciężkiej broni i zapas amunicji do niej wymusiły zaprojektowanie dużych wybrzuszeń na pokrywie silnika.

Maszt antenowy i wszystkie elementy radia FuG 16 Z są oczywiście dołączone.

Kokpit jest wierną repliką oryginału, znajdują się w nim tablica przyrządów, celownik, aparat tlenowy, drążek sterowy, orczyk oraz inne elementy.

Otrzymasz kalkomanie ze znakami rozpoznawczymi, m.in. sercem i czarnym tulipanem Ericha Hartmanna.

Koła Bf 109 G oryginalnie mierzą 660 × 160 mm i są wyposażone w pneumatyczne opony. Twój model doskonale odwzorowuje te elementy w kauczuku i metalu w skali 1 : 12.

W każdym numerze znajdziesz pasjonujące i bogato ilustrowane artykuły, z których uzyskasz wiele informacji i porad dotyczących budowy Twojego modelu.

Tak jak w prawdziwym Bf 109 G skrzydła Twojego samolotu mają metalowy szkielet, a kadłub zbudowany jest z wzdłużnych belek i żeber.

• SATYSFAKCJA: Jeżeli nie jesteś zadowolony z otrzymanej przesyłki, możesz ją odesłać w ciągu 14 dni.

• BRAK ZOBOWIĄZANIA ZAKUPU: Możesz zrezygnować z prenumeraty po każdej przesyłce.

• DARMOWA WYSYŁKA: Prenumeratorzy nie ponoszą kosztów wysyłki.

• NIETKNIĘTA PRZESYŁKA: Twoje prezenty zostaną starannie zapakowane, tak aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.