Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

O
Numer 1 pojawi się 17.08.2016 r., numer drugi – 31.08.2016 r., a każdy kolejny numer co tydzień – w środę.

O
Niestety nie. Możesz za to zamówić prenumeratę z dostawą do domu i dodatkowo otrzymać fantastyczne prezenty!

O
Jeżeli jesteś prenumeratorem, przygotuj swój numer klienta i zadzwoń pod numer 42 686-03-15. Bez problemu wymienimy uszkodzone elementy na nasz koszt. Jeżeli nie jesteś prenumeratorem, możesz wymienić uszkodzony numer u Twojego dostawcy prasy.

O
Prezenty są przewidziane jedynie dla prenumeratorów.

O
Wraz z drugą przesyłką otrzymasz ZESTAW NARZĘDZI. Wraz z czwartą przesyłką otrzymasz ZEGAREK MILITARNY. W dziesiątej przesyłce otrzymasz ZESTAW ŚWIATEŁ POZYCYJNYCH. W dwudziestej przesyłce otrzymasz PODSTAWKĘ. Dodatkowo, prenumeratorzy Premium wraz z numerami 30,70,100 i 140 otrzymają elementy zestawu malarskiego.

O
Jeżeli wybierzesz prenumeratę Premium, otrzymasz za jedynie 4,50 zł dopłaty do każdego numeru (począwszy od nr 3) zestaw do malowania wysokiej jakości. Elementy składające się na zestaw będą do Ciebie wysyłane stopniowo, wraz z 30,70,100 i 140 numerem kolekcji. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce „Prenumerata” na naszej stronie internetowej.

O
Tak, jeśli zamówisz prenumeratę premium, otrzymasz prezenty premium DODATKOWO do wyjątkowych prezentów dla prenumeratorów.

O
Dodatkowe 4,50 zł jest doliczany począwszy od numeru 3. Jeżeli wybierzesz prenumeratę Premium nieco później, opłata zostanie naliczona wstecz i pojawi się na Twoim pierwszym rachunku.

O
Nie, prezenty premium są zarezerwowane wyłącznie dla prenumeratorów.

O
Kliknij „PRENUMERATA” na stronie głównej. Najpierw zobaczysz listę prezentów zarezerwowanych dla prenumeratorów. Kliknij „Zaprenumeruj teraz”, aby wejść do naszego formularza zamówienia. Możesz również zadzwonić do naszego biura obsługi pod
numer 42 686 03 15. Jeżeli jesteś niepełnoletni, poproś dorosłego, by zrealizował za Ciebie zamówienie.

O
Pierwsze dwie przesyłki będą wysłane za pobraniem – płatności dokonasz przy odbiorze. Za kolejne przesyłki możesz zapłacić przelewem internetowym lub tradycyjnie w banku lub na poczcie korzystając z blankietu wpłaty dołączonego do każdej przesyłki.

O
Obecnie kolekcja jest dostępna jedynie w Polsce.

O
Czas dostawy pierwszej przesyłki to zazwyczaj 21 dni od chwili złożenia zamówienia. Kolejne przesyłki będziesz otrzymywać raz w miesiącu.

O
Koszt numeru 1 to 4,90; numeru 2 - 14,99 zł; numeru 3 i kolejnych – 29,99 zł. W przypadku wyboru prenumeraty Premium, za numer 3 i kolejne zapłacisz 34,49 zł. Możesz zamówić prenumeratę, klikając „Prenumerata”.

O
Możesz zrezygnować z prenumeraty po każdej wysyłce. Aby to zrobić, połącz się z naszym biurem obsługi klienta pod
numerem 42 686 03 15 lub wyślij e-mail na adres me109@dbfactory.pl, podając swoje nazwisko i numer klienta.

O
: Nasz serwis ma kilka linii, by zapewnić lepszą obsługę, ale w przypadku dużej liczby zgłoszeń wszystkie linie mogą być tymczasowo zajęte. W takiej sytuacji prosimy o telefon później. Możecie również wysłać e-mail na adres: me109@dbfactory.pl.

O
To może być tymczasowy problem. Spróbuj odświeżyć stronę, by załadować ją ponownie. Jeżeli problem nie zniknie, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o nim telefonicznie lub przez e-mail.

O
W każdą środę. Wyjątkiem jest numer 2, który ukaże się po dwóch tygodniach od nr 1, tj. 31.08.2016 r.

O
Publikacja składa się ze 140 numerów, a czas jej ukazywania się wyniesie 2 lata i 9 miesięcy.

W każdym numerze znajdziesz pasjonujące i bogato ilustrowane artykuły, z których uzyskasz wiele informacji i porad dotyczących budowy Twojego modelu.

Tak jak w prawdziwym Bf 109 G skrzydła Twojego samolotu mają metalowy szkielet, a kadłub zbudowany jest z wzdłużnych belek i żeber.

• SATYSFAKCJA: Jeżeli nie jesteś zadowolony z otrzymanej przesyłki, możesz ją odesłać w ciągu 14 dni.

• BRAK ZOBOWIĄZANIA ZAKUPU: Możesz zrezygnować z prenumeraty po każdej przesyłce.

• DARMOWA WYSYŁKA: Prenumeratorzy nie ponoszą kosztów wysyłki.

• NIETKNIĘTA PRZESYŁKA: Twoje prezenty zostaną starannie zapakowane, tak aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.